Aktuálne ponuky realitnej kancelárie RealVEA.sk - Realitné služby inak

Hodnotenia od klientov

Pridajte sa aj Vy k našim spokojným klientom. Radi Vám pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti.

Týmto by sme sa chceli s manželom veľmi pekne poďakovať pani Kasenčákovej za ústretové a promptné jednanie, profesionálny prístup a uľahčenie kúpy domčeka. 🙂 Ďakujeme!
par3
od Rodina Lukačková
Kúpa domu, Poprad
Spolupráca prebehla veľmi profesionálne a určite som bol nad mieru spokojný s vašimi službami a samozrejme aj firmou ako takou.
muz2
od R. Michlík
3 izbový byt, Poprad
So službami som bola nadmieru spokojná. Veľmi príjemná a hlavne profesionálna a seriózna spolupráca. Taktiež oceňujem flexibilitu a celkovú prispôsobivosť (hlavne časovú). Ako veľkú výhodu vnímam, že človek nemusí takmer nič riešiť, všetky podklady a úkony sú vopred prichystané a z mojej strany (kupujúceho) takmer bezstarostné. Rada využijem služby, pomoc aj praktické rady pána Dragošeka aj v budúcnosti, pri prenajímaní a predaji nehnuteľnosti.
zena2
od p. Fabšíková
3 izbový byt, Poprad
Ďakujem veľmi pekne za všetko. Bola som maximálne spokojná so všetkým. Veľmi milé vystupovanie p. Dragošeka, vždy bol veľmi ústretový a veľmi oceňujem jeho profesionalitu a ľudský prístup.
zena2
od p. Hudáková
3 izbový byt, Poprad
Chcel by som vyjadriť veľké poďakovanie realitnej kancelárii a najmä pánovi E.Dragošekovi za odvedenú prácu. Skvelé, môžem len odporúčať. Prajem veľa úspechov.
muz2
od V. Michlík
3 izbový byt, Poprad
Boli sme veľmi spokojní, podarilo sa nám nájsť vhodné bývanie pre našu rodinu.
par3
od Slovíkovci
3 izbový byt, Poprad
Boli sme maximálne spokojní. Oceňujeme najmä profesionalitu a ústretovosť pána Dragošeka, otvorenosť pri prehliadke, trpezlivú spoluprácu, pomoc so všetkými úkonmi pred aj po kúpe bytu (banka, kataster, plynárne, elektrárne). Realitná kancelária nás zaujala kvalitou ponúk na internete, kvalitou právnych služieb a firemnou kultúrou. Ďakujeme.
par3
od Pažitní
1 izbový byt, Poprad
Spolupráca s realitnou kanceláriou "Exkluzívne Reality" bola vysoko profesionálna. Pán Edmond Dragošek je veľmi príjemný, flexibilný a skúsený maklér. Spoluprácu s touto RK vrelo odporúčame.
par3
od Igor a Anna
1 izbový byt, Poprad
S pánom Dragošekom a celkovo s realitnou kanceláriou Exkluzívne reality sme boli veľmi spokojní. Výborne jednanie, ústretovosť, profesionalita - túto realitnú kanceláriu by sme odporučili každému. Ďakujeme
par3
od Terka a Jarko H.
Rodinný dom, Matejovce
Pred predajom nášho bytu sme potrebovali nájsť a kúpiť rodinný dom v blízkom okolí. Pomohli nám pri hľadaní domu a vyjednávaní podmienok s majiteľom, ktorý počkal na predaj nášho bytu s vyplatením. Načasovanie kúpy domu a predaja bytu bolo skvelé, vďaka dojednaným podmienkam sme mali dostatok času na presťahovanie.
zena2
od Marcela S.
3 izbový byt za dom
Realitná kancelária RealVEA.sk bola mojou druhou voľbou po tom, ako sme pol roka nevedeli predať našu nehnuteľnosť cez inú RK. Vďaka novému nafoteniu a rýchlemu marketingu sa nám podarilo nájsť kupcu a do 3 týždňov uzatvoriť kúpno-predajnú zmluvu.
zena2
od Ivana K.
3 izbový byt, Poprad

Pozrite si naše najnovšie ponuky

Ako realitná kancelária zrealizujeme predaj Vašej nehnuteľnosti „na kľúč“ v rôznych regiónoch Slovenska.

callto

Nehnuteľnosti na porovnanie

Porovnať